Veřejná obchodní společnost (v.o.s.)

Veřejná obchodní společnost musí být založena alespoň dvěma osobami (fyzickými i právnickými), které společně podnikají. Základní kapitál ani vklad společníka není povinný. Osoby ručí za závazky neomezeně (i osobním majetkem) a solidárně (jeden za druhého). Zisk nebo ztráta se dělí mezi společníky rovným dílem (není-li jinak určeno ve společenské smlouvě), zisk se zdaňuje podle zákona o dani z příjmů fyzických a právnických osob až u jednotlivých společníků. Zastupovat společnost může každý ze společníků (pokud společenská smlouva nestanoví jinak). Statutárním orgánem jsou všichni společníci. V v.o.s. je zákaz konkurence v oboru, tzn., že společník nemůže mít současně jinou firmu se stejným předmětem podnikání, pokud společenská smlouva nestanoví jinak).

Dostávejte zdarma každý měsíc tipy pro Vaše podnikání

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 332 firem na prodej

Tři jednoduché kroky pro získání

ready made společnosti

  • Vyberte si ready made společnost z naší nabídky a proveďte online rezervaci.
  • Budeme Vás kontaktovat, domluvíme s Vámi podrobnosti a termín podpisu smlouvy.
  • Po zhruba 30-minutové schůzce můžete již jednat za Vaši novou společnost, jak snadné.
Často kladené dotazy
FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

FIRMIN s.r.o. je dle mého názoru naprosto bezkonkurenční, co se týká prodeje firem a též poskytování dalších služeb. Hladký a rychlý průběh koupě s.r.o., milé a ochotné jednání p. Maňase jsem ocenil již při koupi naší firmy a sjednání poskytnutí sídla. Stačilo několik mailů, telefonátů a při návštěvě bylo zařízeno vše během necelé půlhodiny k naprosté spokojenosti.

Na FIRMIN s.r.o. jsem se obrátil při hledání koupě společnosti na doporučení mé známé, která byla ohromena rychlostí a příjemným vystupováním p. Maňase. Co k tomu dodat: byl jsem spokojen s dokonalým servisem. Pan Maňas zařídil vše potřebné během několika dní. Převod pak byl otázkou cca 30 minut. Ještě jednou děkuji.

Jiří Nachtigal, NAŠE DOMY s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010