Jsou uvedené ceny konečné?

Všechny ceny, které uvádíme, jsou opravdu konečné. Pokud uvádíme, že cena sídla firmy je 490 Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců, stačí cenu vynásobit, případně použít kalkulačku celkové ceny v nezávazné objednávce.

U nás nemusíte platit žádné další skryté, aktivační a podobné poplatky.

K cenám za sídlo je nutné pouze přičíst DPH 21%, jelikož jsme plátci DPH. Tuto informaci ale na každé stránce uvádíme, abyste vždy věděli, kolik bude nutné zaplatit. DPH se nepřičítá pouze u ready made společností, jelikož převod obchodního podílu zdanění nepodléhá.

Zakládáte teprve společnost a rádi byste náklady na založení či sídlo firmy již měli v nákladech a odečetli si zároveň DPH? I s tím Vám rádi pomůžeme a doklad vystavíme až nové firmě.

Potřebujete doplňující informace? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás naše nabídka, ale potřebujete něco upřesnit či doplnit? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře (nebo zvolte další kontakty) a my se Vám ozveme v nejkratším možném čase.

Odeslat dotaz

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 315 firem na prodej

Tři jednoduché kroky pro získání

ready made společnosti

  • Vyberte si ready made společnost z naší nabídky a proveďte online rezervaci.
  • Budeme Vás kontaktovat, domluvíme s Vámi podrobnosti a termín podpisu smlouvy.
  • Po zhruba 30-minutové schůzce můžete již jednat za Vaši novou společnost, jak snadné.
Často kladené dotazy
FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

V roce 2009 jsem zakládal společnost standardním způsobem, vyplňoval jsem řadu dokumentů a založení trvalo několik měsíců.

V roce 2011 jsem se proto obrátil na společnost Firmin, když jsem zakládal novou společnost a zvolil jsem cestu ready made. Od prvního telefonního kontaktu uběhlo několik dní a měl jsem novou společnost. Vše proběhlo velmi hladce a v příjemné atmosféře a to během jednoho setkání. Získal jsem navíc sídlo v Praze, které mi otevřelo nové možnosti, protože naše firma působí celorepublikově.

Proto jsem doporučil služby Firmin i svému známému.

Alexandr Procházka, Green road s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010