Změna sídla společnosti

Sídlo firmy je velmi důležitý údaj, který musí každá firma mít, je dost možné, že se dostanete do situace, kdy budete chtít sídlo vaší firmy změnit ať už z důvodu přestěhování do lukrativnější oblasti, či z důvodu, že na své nynější adrese platíte vysoké nájemné. Dle vaší adresy vás mohou posuzovat i vaši zákazníci a proto vám nabízíme službu poskytnutí sídla na prestižních adresách v Praze.

Jak postupovat při změně sídla

Při změně sídla společnosti je důležité odkud sídlo měníte. Pokud máte dosavadní sídlo v Praze, je obvykle možné změnit sídlo bez notářského zápisu, v tomto případě může o změně rozhodovat statutární orgán (za předpokladu, že v zakladatelském dokumentu máte sídlo uvedeno pouze jako "Praha").

Jestliže Vaše původní sídlo leží mimo Prahu, je nutné rozhodnutí válné hromady, které má formu notářského zápisu.

Změna sídla v obchodním rejstříku

Po rozhodnutí je potřeba provést změnu v obchodním rejstříku, návrh na změnu musí obsahovat přesnou adresu nového sídla. K návrhu dále musíte přiložit doklad o provedení právního úkonu změny sídla. V případě změny zakladatelského dokumentu či stanov potřebujete jejich nové znění, dále potřebujete souhlas s umístěním sídla a výpis z katastru nemovitstí, ze kterého vyplývá vlastnické právo pronajímatele a kolek v hodnotě 2000 Kč.

Po dokončení změny v obchodním rejstříku je třeba ohlásit změnu sídla na finanční úřad. Pokud má společnost i své zaměstnance je nutné do 8 dnů od změny nahlásit novou adresu na příslušných orgánech správy sociálního zabezečení a jednotlivých zdravotních pojišťovnách.

Zajištění změny sídla na míru

Nemáte čas na přípravu všech dokumentů a obcházení soudů? Svěřte změnu sídla nám a my se o vše postaráme. V případě potřeby domluvíme i notáře a zajistíme podání na příslušný soud.

Podívejte se na více o změně sídla na míru + ceník.

Změna sídla na míru

Proč zvolit sídlo od nás?

Nabízíme Vám sídla pouze ve vlastních nemovitostech na prestižních adresách, díky nimž Vaše firma získá lepší image. Ušetříte nejen čas, ale i peníze, jelikož nemusíte platit žádný nájem za kancelář a podnikat můžete z pohodlí vašeho domova.

Pokud na nové sídlo spěcháte neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám veškerou potřebnou dokumentaci, při které budeme chtít jen Váš podpis. Službu lze uzavřít i na dálku bez osobního kontaktu, prostřednictvím internetu, kdy na základě vámi vyplněných údajů pro Vás připravíme smlouvu, kterou si můžete v klidu pročíst a rozhodnout se.

Co zahrnuje naše sídlo?

Na základě smlouvy, kterou s námi uzavřete vám poskyteneme umístění sídla a poskytneme příslušnou poštovní adresu, na které vám zajistíme příjem a úshovu pošty a její pravidelné oznamování prostřednictvím emailu.

Doplňkové služby

V naši nabídce naleznete i doplňkové služby, mezi které patří zřízení a obnovování dosílky u české pošty, přeposílání pošty a to buď 1x měsíčně nebo 1x týdně, skenování příchozí pošty.

Nabídka našich sídel

Našim zákazníkům poskytujem sídla pouze na lukrativních adresách v Praze. Prozatím máme pro naše zákazníky připraveny sídla na Praze 2,3,4,5,6, do budoucnosti plánujeme rozšířit naši nabídku o sídla na Praze 1,7,8,9,10.

Ceník poskytnutí sídla

Máme pro Vás připraveny výhodné ceny za poskytnutí sídla v Praze, záleží pouze na Vás, zda si vyberete atraktivní Prahu 6, či zvolíte prestižnější adresu na Praze 2. Délka poskytnutí sídla je od 6 do 36 měsíců, s tím, že pokud si objednáte sídlo na delší dobu, máme pro vás zajímavé akce a slevy.

Autor: Jay Manas, napsáno 24. dubna 2014

 

Dostávejte zdarma každý měsíc tipy pro Vaše podnikání
 • AKCE PRO MĚSÍC DUBEN
  ke koupi/založení s.r.o. zdarma:
  » doména (nazevfirmy.cz)
  » e-mail (info@nazevfirmy.cz)
  » zlaté číslo
  » účet u UniCredit Bank na 1 rok (v hodnotě 3 588 Kč)
  » účet u České spořitelny na 1 rok (v hodnotě 1 788 Kč)

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 342 firem na prodej

FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

Dobrý den, 
dodatečně děkuji za perfektní servis a příjemné jednání a to celému Vašemu týmu při změně sídla a jednatele naší společnosti.

Vše nám zabralo cca 30 minut a odeslání jen pár mailů.

Josef Lešák, Lešák Control Systems s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010