Nové ceny pro ready made společnosti

Začínáte-li podnikat a potřebujete rychle a bez starostí získat společnost s ručeným omezením, zvolíte nejspíše zakoupení ready made společnosti. Nejen, že za ni můžete podnikat již do 24 hodin, nepotřebujete ale ani základní kapitál 200 000 Kč.

Jaká je aktuální cena za ready made společnosti?

Cena je nově pouze 19 900 Kč, při zakoupení sídla firmy (již od 390 Kč měsíčně), nebo 22 900 Kč, pokud máte sídlo firmy vlastní.

Cena navíc zahrnuje naprosto vše co ke koupi společnosti potřebujete, včetně návrhu na změnu v obchodním rejstříku, soudních výdajů (kolku) i volných živností! Více informací v ceníku ready made společnosti.

Pozor na nabídky některých konkurenčních firem, které sice nalákají na poměrně nízkou cenu (přesto však většinou vyšší, než naši) a poté po Vás chtějí další peníze i za věci, bez kterých převod obchodního podílu nelze uskutečnit.

Jaké společnosti jsou dostupné nyní ke koupi?

Aktuální nabídky můžete vždy shlédnout na stránce Firmy na prodej. Rezervujte si Vaši ready made s.r.o. ještě dnes.

Firmy na prodej

Autor: Jay Manas, napsáno 13. května 2011

 

Dostávejte zdarma každý měsíc tipy pro Vaše podnikání
 • AKCE PRO MĚSÍC LEDEN
  ke koupi/založení s.r.o. zdarma:
  » doména (nazevfirmy.cz)
  » e-mail (info@nazevfirmy.cz)
  » zlaté číslo
  » účet u UniCredit Bank na 1 rok (v hodnotě 3 588 Kč)
  » účet u České spořitelny na 1 rok (v hodnotě 1 788 Kč)

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 380 firem na prodej

FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

S FIRMINem mám docela čerstvou zkušenost...Veškeré jednání proběhlo rychle, na profesionální úrovni, avšak bez byrokratického přístupu - v dnešní době téměř všudypřítomného, čehož si velmi cením. Veškeré dokumenty profesionálně připraveny na domluvený termín. Následně byly obratem zodpovězeny všechny mé dotazy a obratem také řeší případné problémy, které však nevzešly ze strany FIRMINu, v mém případě konkrétně problém s nezneplatněnými údaji v datové schránce. Komunikace s panem Maňasem i paní Maňasovou rychlá a vstřícná. Společnost FIRMIN mohu jen doporučit. 

Marta Kalandříková, Atomic Servis s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010