Nové ceny pro ready made společnosti

Začínáte-li podnikat a potřebujete rychle a bez starostí získat společnost s ručeným omezením, zvolíte nejspíše zakoupení ready made společnosti. Nejen, že za ni můžete podnikat již do 24 hodin, nepotřebujete ale ani základní kapitál 200 000 Kč.

Jaká je aktuální cena za ready made společnosti?

Cena je nově pouze 19 900 Kč, při zakoupení sídla firmy (již od 390 Kč měsíčně), nebo 22 900 Kč, pokud máte sídlo firmy vlastní.

Cena navíc zahrnuje naprosto vše co ke koupi společnosti potřebujete, včetně návrhu na změnu v obchodním rejstříku, soudních výdajů (kolku) i volných živností! Více informací v ceníku ready made společnosti.

Pozor na nabídky některých konkurenčních firem, které sice nalákají na poměrně nízkou cenu (přesto však většinou vyšší, než naši) a poté po Vás chtějí další peníze i za věci, bez kterých převod obchodního podílu nelze uskutečnit.

Jaké společnosti jsou dostupné nyní ke koupi?

Aktuální nabídky můžete vždy shlédnout na stránce Firmy na prodej. Rezervujte si Vaši ready made s.r.o. ještě dnes.

Firmy na prodej

Autor: Jay Manas, napsáno 13. května 2011

 

Dostávejte zdarma každý měsíc tipy pro Vaše podnikání
 • AKCE PRO MĚSÍC SRPEN
  ke koupi/založení s.r.o. zdarma:
  » doména (nazevfirmy.cz)
  » e-mail (info@nazevfirmy.cz)
  » zlaté číslo
  » účet u UniCredit Bank na 1 rok (v hodnotě 3 588 Kč)
  » účet u České spořitelny na 1 rok (v hodnotě 1 788 Kč)

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 319 firem na prodej

FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

Vážený pane Maňasi,
Dovolte,abych vám tímto poděkoval za vynikající servis při zakládádí mé nové společnosti Podlahy Pospíšil sro. V letních měsících jsem se dostal do nepříjemné situace.Nedohodl jsem se na další spolupráci s mým belgickým partnerem.Potřeboval jsem velmi rychle založit firmu,abych dostál svým závazkům vůčí obchodním pertnerům.

Vaši společnost jsem si našel na netu jako jednu,která nabízela služby v oblasti rychlého startu podnikání.Poptal jsem i další společnosti,ale díky rychlému jednání z vaší strany jsem se rozhodl pro spolupráci s váma.

Rychlý a kvalitní servis mi velmi vyhovoval.Vše jsem, ,přesto že bydlím na střední moravě,vyřídil během jedné návštěvy u vás v Praze.

Tímto vám ještě jednou děkuji a přeji další spokojené partnery.

Ivan Pospíšil, PODLAHY POSPÍŠIL s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010