Jsou uvedené ceny konečné?

Všechny ceny, které uvádíme, jsou opravdu konečné. Pokud uvádíme, že cena sídla firmy je 490 Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců, stačí cenu vynásobit, případně použít kalkulačku celkové ceny v nezávazné objednávce.

U nás nemusíte platit žádné další skryté, aktivační a podobné poplatky.

K cenám za sídlo je nutné pouze přičíst DPH 21%, jelikož jsme plátci DPH. Tuto informaci ale na každé stránce uvádíme, abyste vždy věděli, kolik bude nutné zaplatit. DPH se nepřičítá pouze u ready made společností, jelikož převod obchodního podílu zdanění nepodléhá.

Zakládáte teprve společnost a rádi byste náklady na založení či sídlo firmy již měli v nákladech a odečetli si zároveň DPH? I s tím Vám rádi pomůžeme a doklad vystavíme až nové firmě.

Potřebujete doplňující informace? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás naše nabídka, ale potřebujete něco upřesnit či doplnit? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře (nebo zvolte další kontakty) a my se Vám ozveme v nejkratším možném čase.

Odeslat dotaz

Volné firmy ke koupi ihned

Zobrazit všech 331 firem na prodej

Tři jednoduché kroky pro získání

ready made společnosti

  • Vyberte si ready made společnost z naší nabídky a proveďte online rezervaci.
  • Budeme Vás kontaktovat, domluvíme s Vámi podrobnosti a termín podpisu smlouvy.
  • Po zhruba 30-minutové schůzce můžete již jednat za Vaši novou společnost, jak snadné.
Často kladené dotazy
FIRMIN přispívá každý měsíc na projekt Dobrý Anděl

Spokojení klienti

Dobrý den,

Děkuji vám touto cestou za vaši zcela bezchybnou práci v roce 2012 při zajišťování mých podnikatelských záměrů a to nejen při samotném zřízení společnosti, ale i za následný servis související s administrativní správou sídla této mé společnosti.

Zároveň vám chci popřát hodně soukromých i pracovních úspěchů v roce 2013 a těším se na pokračující spolupráci i v tomto následujícím roce.

Zdeněk Vondrák DiS., LIFE Service s.r.o.
 
FIRMIN s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

IČ: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010